Grzejnik kolumnowy Ritmo - wersja pozioma
  • Grzejnik kolumnowy Ritmo - wersja pozioma
  • Grzejnik Ritmo - wersja biała, pozioma z zestawem zaworowym 50 mm
  • Profile grzejnika Vasco Ritmo
  • Grzejnik Vasco Ritmo w wersji pionowej biały

Ritmo - Vasco

Firma Vasco udowodniła, że ciepło i wyjątkowy styl stanowią definicję modelu Ritmo. Piękny grzejnik w stylu retro zadba o przyjemną, ciepłą oprawę podczas pełni sezonu grzewczego, ciesząc oko domowników oraz gości. Z łatwością odmieni klimat każdego wnętrza nadając mu nietuzinkowego charakteru.

Przy odpowiednim dopasowaniu grzejnika ważny jest wskazanie miejsca, w którym będzie wykonywany montaż, pozwoli to podjąć decyzję która wersja Ritmo najlepiej wpasuje się w urządzane wnętrze. Wysoka pionowa forma modelu Ritmo sprawdzi się w dużych przestrzeniach współczesnych loftów urządzonych w industrialnym stylu oraz w klasycznych kamienicach, dobrze uzupełniając otoczenie. Poziome, niskie grzejniki są idealne do mniejszych pomieszczeń, dzięki czemu z łatwością zagospodarujemy wolne miejsce pod oknem, ogrzejemy korytarz i łazienkę.

Grzejnik Ritmo jest idealną propozycją do ogrzewania niskotemperaturowego, dlatego można je łączyć z pompami ciepła. Został zaprojektowany do oszczędnego i zrównoważonego zużycia energii. Dzięki wysokiej wydajności, grzejnik doskonale radzi sobie z najbardziej wymagającymi wnętrzami, błyskawicznie je ogrzewając zapewniając komfort i ciepło.

Model wyróżnia się smukłą budową, a swoim designem nawiązuje do klasycznej formy grzejników żeberkowych. Dostępny szeroki wachlarz możliwości przy wyborze odpowiedniego rozmiaru oraz wariantu o różnej szerokości z 2, 3 lub 4 kolumnami, pozwoli na najlepsze dopasowanie do potrzeb. Zaokrąglony kształt jest gwarancją bezpieczeństwa, a szeroki rozstaw między profilami ułatwia utrzymanie czystości, sprawiając, że będzie idealny dla alergików. Dopracowana w najmniejszym szczególe konstrukcja nie posiada widocznych łączeń, sprawiając, że całość powierzchni jest wyjątkowo estetyczna.

V-2K/65, V-3K/105, V-4K/145, H-2K/65, H-3K/105, H-4K/145